Czcionka: A A A
Powrót do strony głównej mapa strony
O nas

Spółka ZUM M-P-K powstała w 1999 r. jako jeden z pierwszych prywatnych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Krakowie, specjalizujący się w usługach z zakresu medycyny pracy. Została wyłoniona ze struktur Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie, gdzie na przestrzeni kilkudziesięciu lat działała jako przychodnia przyzakładowa. W przeciągu  tych lat ugruntowała swoją silną pozycję w branży, a zmieniając i doskonaląc zakres jak i formę działania, stała się niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku medycyny pracy. Aktualnie jednoreki bandyta współpracuje z ponad 30 lekarzami różnych specjalności oraz świadczy usługi dla około 460 kontrahentów.

Koncentrujemy się nad tworzeniem kompleksowej i w pełni profesjonalnej opieki medycznej dla firm. Na bieżąco śledzimy przepisy z zakresu medycyny pracy oraz służymy radą i pomocą każdej współpracującej z nami firmie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi naszej kadry zaufało nam wiele firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną dla firm w zakładce Medycyna Pracy.

Drugim obszarem naszej medycznej działalności jest zapewnienie dostępu pacjentom indywidualnym do specjalistycznej opieki lekarskiej, dlatego też wciąż pozyskujemy nowych lekarzy specjalistów i poszerzamy gamę usług. Życzliwość i profesjonalizm naszych lekarzy, nowoczesny sprzęt oraz codzienna dostępność do wielu specjalistów to atuty, dzięki którym zyskaliśmy przychylność wielu pacjentów. Fachowa i miła obsługa pracowników rejestracji pomoże Państwu w zakresie wyboru specjalisty i dogodnego terminu wizyty lekarskiej. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług specjalistycznych. Zakres dostępnych poradni i specjalistów znajduje się w zakładce Gabinety Specjalistyczne.

Misją naszej firmy jest stworzenie komfortu i poczucia bezpieczeństwa dla Pracowników i Pracodawców.

Zaufali nam: